Cem Mirap Biyografisi– Ülkemiz iş hayatının tanınmış simalarından biri olan Cem Mirap ülkemiz turizmine yaptığı katkılar ile ön plana çıkan, başarıları ile adından söz ettiren ve TURYİD Yönetim Kurulu Üyesi olan iş insanıdır. 18 yıl önce Bebek’te faaliyete geçen Lucca Style ile adından söz ettiren Cem Mirap hayatı ve başarılarıyla da ön plana çıkan bir isim. Cem Mirap hakkında bilgi arayanlar özellikle birbirinden ünlü mekanların sahibi olarak kendisinin biyografisini merak ediyor. Cem Mirap ismi kamuoyunda Lucca Style ile özdeşleşmiş olsa da, kendisi Cantinery adlı ikinci restoranıyla da bu alanda İstanbul’un en başarılı isimleri arasında yer almıştır. Cem Mirap biyografisi özellikle bu yönde ön plana çıkıyor. İşletmeleri ile adından söz ettiren Mirap, henüz 47 yaşında başardıklarıyla da ön plana çıkıyor.

CEM MİRAP BİYOGRAFİSİ

Bebek’te bulunan Lucca’nın kurucusu ve sahibi olan Cem Mirap 1974 yılında doğmuştur. 2004 yılında Lucca Style’ın ardından ikinci restoranı Cantinery’i 2014 yılında açan Cem Mirap, bu iki restoranın başarısı ile kamuoyunda bilinen bir isim haline gelmiştir. Son olarak Lucca By The Sea adlı mekanını da Bodrum’da açan Mirap, başarı çıtasını her geçen gün Liseyi Ankara’da bulunan TED Koleji’nde bitiren Mirap, başarılı bir Bilkent İşletme bölümü tahsilinin ardından Amerika Birleşik Devletleri’nde New York’ta CUNY Baruch Collage bünyesinde yüksek lisans yapmıştır. New York yıllarında yeme-içme ve restoran konusunu merak etmeye başlayan Mirap, 2003 yılında bu amaçla dünyanın dört bir yanını gezmiş ve bu gezilerde yeme-içme sektörü konusunda kendisini yetiştirmiştir. 2004 yılında Türkiye’ye dönen Mirap bu bilgileri işletmelerindeki konseptlerine yansıtmış ve bu sayede ilk önce bölgesinde, ardından İstanbul’da, sonra da ülke genelinde başarılı bir insanı olarak anılmaya başlamıştır. Şu an TURYİD, yani Turizm Restoran Yatırımcıları ve Gastronomi İşletmeleri Derneği üyeliği bulunan Mirap başarılarına her geçen gün bir yenisini eklemektedir. özel hayatında da Cem Mirap evli ve iki çocuk babasıdır. Cem Mirap kimdir?

BASINDA CEM MİRAP

Cem Mirap ismi elbette basında da sıkça başarıları ve faaliyetleri ile anılıyor. Bir çok dergiye, haber bültenine veya dijital medya platformuna konuk olan Cem Mirap, bir çok panele ve etkinliğe de konuşmacı olarak katılmıştır. 2019 yılında İstanbul’un en ünlü organizasyonlarından biri olan Marka Konferansı’na konuşmacı olarak katılan Cem Mirap, burada yaptığı konuşmasında ‘evlere paket servis’ kavramının giderek büyüdüğünü ve önümüzdeki yıllarda önem kazanacağını söyleyerek dikkatleri üzerine çekmişti. Bir çok gazeteye verdiği röportajlarla da adından söz ettiren Mirap, Türkiye’nin pek çok ünlü gazetesinde, ünlü köşe yazarlarının yazılarında yer bulmuş, referans gösterilmiştirFuudy ile anlaşmalarının ardından bu yöndeki girişimlere dair de bir çok basın bültenine röportaj veren Mirap, birbirinden önemli konulara değinmiştir. FUUDY ile ilgili sözleri için https://gastereamag.com/luccadan-fuudye-cem-mirap/